Edukaciniai užsiėmimai

Rengiame edukacinius užsiėmimus, kurių metu supažindiname su odos darbų ir su įvairių meno rūšių istorija, specifika ir galimybėmis. Galime organizuoti grupes nuo 5 iki 10 asmenų, priklausomai nuo temos ir auditorijos poreikių.

Užsiėmimus pravedame atvykdami į vietą, su savo medžiagomis, įrankiais ir pavyzdžiais, mažesnėms (iki 5 asmenų) grupėms užsiėmimus galime pravesti ir savo dirbtuvėse.

Dalyviams ne tik papasakojame ir parodome, kaip kuriami ir gaminami odos darbai – jie patys, pasinaudodami suteiktomis medžiagomis, įrankiais ir konsultacijomis, susikurs ir pasigamins sau praktišką daiktą ar tiesiog suvenyrą.

Trukmė: vienai grupei gali svyruoti nuo 2 iki 4 valandų, priklausomai nuo temos ir poreikių.
Registruotis

Individualios pamokos

Organizuojame ir individualias pamokas, kurių metu visas dėmesys bus skiriamas tik Jums.

Taip pat siūlome 1-3 dienų stovyklas gamtoje, gražioje vietoje prie upės arba atvykimą į Jūsų organizuotą stovyklą.

Pagal Jūsų pageidavimą sukuriame ir pagaminame autorinius odos darbus (rankinukai, diržai, papuošalai ir t.t.). Galime išpildyti užsakymus tiek individualiems unikaliems darbams, tiek didesnio tiražo odos darbams (suvenyrai, verslo dovanos su įmonės logotipu ir pan.). Kaina – sutartinė.

Edukacinių užsiėmimų kainos

Vykstant pas užsakovą, kelionės sąnaudos į pamokos kainą neįtrauktos.

Individuali pamoka – kaina sutartinė (priklausomai nuo turinio ir poreikių)

Pamoka 2-5 asmenų grupei – 6 €/val. asmeniui

Pamoka 6-10 asmenų grupei – 5 €/val. asmeniui

Stovykos kaina – sutartinė.