Naujienos

Dar viena programa baigėsi…

By 2023-11-18November 20th, 2023No Comments

Jaukiu vakaru prieš adventą, kūrybingų žmonių ratelyje MB „Mobili meno mokykla“ dirbtuvėse užbaigėme dar vieną įdomią šių metų kelionę – Kauno rajono savivaldybės iš dalies finansuotą Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programą „Kūrybinės dirbtuvės Kauno rajono bendruomenėms“. Jau ne pirmi metai bendradarbiaujame su Kauno rajono bendruomeninių organizacijų sąjunga (https://www.facebook.com/krbos.krbos). Dar šių metų pradžioje, balandžio 22 d. Kauno mugėje Laisvės alėjoje rajono bendruomenių pri(si)statymo šurmulyje smagiai bendraudami su aktyviausiais bendruomenininkais nesunkiai surinkome net 40 žmonių grupę, kurie panoro dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse ir savo parašais tai patvirtino. Pradėję programos vykdymą, supratome, kad dalyvių bus ir daugiau – kas su šeimos nariais, kas priglaustus Ukrainos karo pabėgėlius pasikviesdamas įsitraukė į kūrybą. Kad būtume lengviau pasiekiamos, įvairinome ir keitėme „geografiją“ – nuo pirmos sesijos Zapyškyje, laive „Nemuno 7“ birželio 3 d. ir dviejų sesijų stovyklavietėje prie Šušvės upės birželio 16 ir 17 d. iki jautrių ir smagių vakarų Ežerėlio Bendruomenės centre liepos 27 d. ar Pažėrų Bendruomenės centre spalio 19 d., savo dirbtuvėse lapkričio 17 d. … Išlieka ne tik patys šilčiausi prisiminimai (kiekvienos sesijos metu dalyviai susipažino su odos apdirbimo technologijomis ir įrankiais, patys praktiškai kūrė ir gamino savo sumanytus odos darbus pasinaudodami mūsų – programos teikėjų medžiagomis, įrankiais ir konsultacijomis), bet ir darbai, jų nuotraukos, liudijantys prasmingai kartu praleistas valandas. Ačiū keliavusiems kartu 🙂

Leave a Reply