Naujienos

Vaikų dienos centrai 2023

By 2023-12-28No Comments

Šie metai mums padovanojo gražią bendrystę su Vaikų dienos centrais Kauno rajone. Visus metus bendradarbiaudami su Linksmakalnio kaimo bendruomene pagal projektą, kurį finansavo Kauno rajono savivaldybė, vedėme edukacijas Vaikų dienos centruose: Domeikavos vaikų ir jaunimo centro „Neris“ VDC Vandžiogaloje, „Liuteronų diakonija“ Garliavos VDC, Lietuvos samariečių bendrijos Kauno skyriaus VDC „Užuovėja“ Girionyse, VšĮ „Juventa“ VDC „Sparnai“ Voškoniuose, VšĮ „Juventa“ Neveronių VDC, VšĮ “Šauniausia kelionė” VDC Čekiškėje, VšĮ Zapyškio bendruomeninių paslaugų centro VDC ir Linksmakalnio kaimo bendruomenės VDC. Susidraugavome ir su vaikais ir su vadovėmis, linksmai bei kūrybingai leidome laiką, kurdami ir gamindami sau patinkančius ir naudingus darbelius iš natūralios odos. Visi spėjo padaryti ir dovanėlių artimiesiems 🙂

Ar tęsime? – klausė visų Dienos centrų lankytojai bei vadovės. O mes tikimės, kad ateinančiais metais dar pasimatysime – buvo smagu ir kūrybinga 🙂

Leave a Reply